Category Archives: aktywny wypoczynek

Co robić w podróży?

Większość z nas każdego dnia się przemieszcza: na mniejsze lub większe odległości.

Czasem spędzamy w podróży pół godziny, czasem godzinę, a innym razem nawet pół dnia (wybierając się na przykład w dalszą podróż pociągiem, na drugi koniec Polski, podczas wakacyjnych wypraw). Bez wzgledu na to, ile nam takie podróżowanie zabiera czasu, można umilić sobie czas.

Jak dobrze wykorzystać czas w podróży?

Continue reading

Published by:

Władysławowo dla miłośników sportu

Sportową pasję realizować powinno się na wiele różnych sposobów – nic tak nie motywuje nas do pracy jak rzeczy, które się zmieniają. Jeśli bowiem wpadniemy w rutynę, wówczas bardzo szybko działania, które podejmujemy, mogą nas znudzić.

Mogą wydawać się nieefektywne i jednocześnie sprawiać, że będziemy się czuli gorzej, zamiast lepiej. Jeśli więc kochamy sport, uprawiajmy go, ale w zróżnicowany sposób. Raz biegajmy, innym razem chodźmy na treningi sportów zespołowych, w zimie natomiast jeźdźmy na nartach.

Nie ograniczajmy się – bądźmy otwarci na nowe wyzwania. Świetnym ośrodkiem sportowym, w którym ostatnimi czasy szkolą się nie tylko sportowcy przygotowujący się do olimpiady, ale również z którego skorzystać mogą amatorzy, jest Cetniewo. Znajduje się ono we Władysławowie, nad polskim morzem.

Continue reading

Published by: