Category Archives: Atrakcje

Oceanarium Prehistoryczne 3D

Jeśli wybierasz się do Stolicy z dziećmi, i masz ochotę na coś niecodziennego, koniecznie wybierz się na Stadion Narodowy. Nie, nie chodzi o sam obiekt sportowy, ale raczej to, co mieści się w obiekcie: Oceanarium Prehistoryczne 3D. Mieści się ono tuż przy recepcji głównej, na wysokości bramy numer 1.

Co to za miejsce? W Oceanarium Prehistorycznym 3D można poczuć się jak w środku oceanu, a wszystko dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii 3D.

Continue reading

Published by:

Zoo Safari Borysew – atrakcja dla każdego

Video

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew mieści się (jak nazwa wskazuje) w Borysewie (województwo łódzkie).

Dla wielu to miejsce zaliczane do największych atrakcji w Polsce. Trudno dyskutować z taką opinią, każdy może mieć tutaj swoje zdanie, choć trzeba powiedzieć, że osoby lubiące kontakt z naturą i zwierzętami niewątpliwie docenią urok tego miejsca.

Do niewątpliwych atutów można zaliczyć ciekawa aranżację przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury. To takie miejsce, w którym można stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata.

Continue reading

Published by:

Kołobrzeg zaprasza za 50%

Tradycyjnie w październikowy weekend jest okazja, by odwiedzić Kołobrzeg.

Tym razem w dniach 17-19 października 2014 r. odbędzie się akacja Kołobrzeg za 50%. To znakomita okazja, by wypocząć nad morzem taniej niż zwykle. Do wyboru jest wiele pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Można iść na kręgle, wybrać się do groty solnej czy na przejażdżkę po mieście ekologicznymi pojazdami. Continue reading

Published by:

Noc Muzeów coraz bliżej

Europejska Noc Muzeów po raz pierwszy została zorganizowana w Berlinie w 1997 roku. Cztery lata później stała się imprezą ogólnoeuropejską, w której bierze udział aż 120 miast Europy. Zawsze w trzeci weekend maja muzea, galerie i instytucje kultury zapraszają zwiedzających na bezpłatne, nocne zwiedzanie..

Continue reading

Published by:

Do Poznania na weekend

Kolejna, siódma już edycja akcji „Poznań za pół ceny” rozpocznie się w długi weekend majowy. W dniach 3-4 maja w Poznaniu czeka na nas unikalny program turystyczny, który stał się znakiem rozpoznawczym akcji. To także 50% zniżki u sprawdzonych partnerów.

Chcecie skorzystać? Koniecznie poznajcie więcej szczegółów!

Continue reading

Published by:

Śladami Wilka i Zająca

Wilk i Zając – któż ich nie zna. Teraz jest czas, by poznać ich jeszcze bliżej!

Muzeum Dobranocek w Rzeszowie zaprasza na wyjątkową wystawę czasową „Śladami Wilka i Zająca” prezentującą historię, twórców i bohaterów najpopularniejszej radzieckiej animacji dla dzieci, która w Polsce cieszyła się dużą popularnością i wspominamy ją z sentymentem.

Wystawa nie bez powodu została zorganizowana na początku roku. Tytułowi bohaterowie zadebiutowali bowiem na szklanym ekranie 1 stycznia 1969 roku w odcinku pod tytułem „W mieście i na plaży”.

Continue reading

Published by: