Dolny Śląsk zaprasza o połowę taniej

Comment

News
slask-za-pol-ceny

Biała dama na Wielkiej Sowie, centrum poznawcze w Hali Stulecia, kopalnia złota w Złotym Stoku czy krośnicka kolej wąskotorowa – to tylko znikoma część atrakcji, z których w najbliższy weekend będzie można skorzystać o połowę taniej niż normalnie. To nie wszystko. Na spore zniżki można liczyć też w restauracjach, hotelach i schroniskach. Akcja „Dolny Śląsk za pół ceny” będzie trwać od 25 do 27 października. To będzie niesamowity weekend zarówno dla mieszkańców, jak i turystów!

Taniej niż zazwyczaj zjemy więc smaczny obiad, przenocujemy w schronisku czy zwiedzimy ciekawe wystawy. Jak zapewniają przedstawiciele Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, liczba podmiotów, który obniżą ceny stale rośnie. „Dolny Śląsk obniży swoje ceny o połowę, a konkretnie 100 hoteli, restauracji, muzeów i największych atrakcji turystycznych regionu będzie można odkryć 50% taniej. Mamy nadzieję, że w październiku Dolny Śląsk stanie się trochę mniej tajemniczy” – komentuje Marta Zawiła-Piłat z Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

Prawdą jest, że oferta już jest niezwykle bogata: od wizyty na Wielkiej Sowie, przez zwiedzanie domu Carla i Gerharta Hauptmanna w Szklarskiej Porębie i centrum poznawczego we wrocławskiej Hali Stulecia, po wyprawę na Śnieżnik, do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie i kopalni złota w Złotym Stoku.

Zapraszamy na Dolny Śląsk. Pełną listę atrakcji za pół ceny znajdziecie na stronie dolnyslasktaniej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *