Tags:

Mazury za pół ceny

Comment

Atrakcje News

mazury

Mazury za pół ceny to kolejna już akcja tego typu, która ma zachęcić turystów od odwiedzenia tego regionu. Już po raz trzeci Mazury Południowe zapraszają do siebie poza sezonem. Akcja ruszyła w grudniu 2013 roku i potrwa do końca lutego 2014. Przedsięwzięcie dotyczy obszaru Mazur Południowych: Biała Piska – Orzysz – Pisz – Ruciane-Nida!

Wielu osobom Mazury kojarzą się przede wszystkim w letnim wypoczynkiem nad jeziorem. I rzeczywiście, w tym okresie jest co robić na Mazurach, szczególnie dla miłośników wody. Ale to nie znaczy, że zimą nie można tam pojechać. Tym bardziej, że w ramach akcji możemy spędzić niezapomniane chwile za pół ceny. Dosłownie.

Może lista punktów, w których możemy skorzystać ze zniżek nie oszołamia, ale na pewno każdy znajdzie coś, co trafi w jego gusta. Do dyspozycji są obiekty noclegowe, ale również obiekty gastronomiczne, atrakcje turystyczne i sportowe, jak i coś dla dzieci i młodzieży. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie dostępnej na stronie http://www.mazuryzapolceny.pl/
http://www.e-wczasy.pl/noclegi/region/mazury-i-podlasie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *