Wings for Life World Run

Comment

News
World Run

Wings for Life World Run to jedyny na świecie bieg charytatywny o zasięgu globalnym.

Bieg odbędzie się on 4 maja 2014 roku, równocześnie w 35 krajach na 6 kontynentach.

Również w Polsce wszyscy chętni mogą wziąć w nim udział – w naszym kraju odbędzie się on w Poznaniu. Biegowi przyświeca szczytny cel: zebranie funduszy na na badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym. Biegnimy za tych, którzy sami nie mogą!

Każdy może wziąć w nim udział, bez względu na stopień zaawansowania: organizatorzy zapraszają zarówno amatorów, jak i profesjonalnych biegaczy. Co ciekawe, Wings for Life World Run różni się od wszystkich innych biegów: nie ma tradycyjnej mety.

O zakończeniu biegu przez jego uczestnika zadecyduje jadący za uczestnikami samochód, który wyruszy 30 minut po starcie uczestników. Każdy, kto zostanie przez auto wyprzedzony, automatycznie zakończy swój udział w Wings for Life World Run, a jego wynik będzie zapisany w międzynarodowym rankingu. Wyścig zakończy się, gdy ostatnia osoba na Ziemi przestanie biec po wyprzedzeniu przezsamochód.

Zapisy do Wings for Life World Run odbywają się poprzez formularz rejestracyjny na stronie www.wingsforlifeworldrun.com/pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 kwietnia br.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *